„И да паднем и да бием...Абе, по-добре-да бием” това бе емблематичното проникновение, до което достигна част от ръководството на футболната ни централа, предвождано от Михаил Касабов и Валентин Балевски, след победата на националната ни команда над съперниците от Румъния в най-модният и забавен софийски ресторант “Весело село” снощи. На трапезната фиеста, украсена с нежно родно и международно дамско присъствие и мъжественото “масово” участие на пристигналият от Щутгарт, прочут хируг-ортопед доктор Иван Василев, кметът на община “Искър” Йордан Томов и завърналите се от странство братя-близнаци Балевски-джуниър. Музикални домакини на патриотичната веселба станаха специално поканените виртуози на тънката струна от оркестър “Каручката”.
Автор:Агенция “Тенев”
18.11.2007 |