Членове на футболното ни ръководство празнуваха във "Весело село"
София – Празник за победата на националната ни команда над съперниците от Румъния във “Весело село”

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София – Празник за победата на националната ни команда над съперниците от Румъния във “Весело село”

дата: 18.11.2007
тегло: 365 KB
размери: 1500X1125 px
автор: Агент Иван Тенев/www.Tenevagency.com
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

„И да паднем и да бием...Абе, по-добре-да бием” това бе емблематичното проникновение, до което достигна част от ръководството на футболната ни централа, предвождано от Михаил Касабов и Валентин Балевски, след победата на националната ни команда над съперниците от Румъния  в най-модният и забавен софийски ресторант “Весело село” снощи. На трапезната фиеста, украсена с нежно родно и международно дамско присъствие и мъжественото “масово” участие на пристигналият от Щутгарт, прочут хируг-ортопед доктор Иван Василев, кметът на община “Искър” Йордан Томов и завърналите се от странство братя-близнаци Балевски-джуниър. Музикални домакини на патриотичната веселба станаха специално поканените виртуози на тънката струна от оркестър “Каручката”.
Автор:Агенция “Тенев”

Веселин Балевски празнува с танцьорки в ресторант "Весело село"
празник,победа,футбол,национален отбор,българия,румъния,весело село,Веселин Балевски