| Членове на футболното ни ръководство празнуваха във "Весело село" София – Празник за победата на националната ни команда над съперниците от Румъния във “Весело село” | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София – Празник за победата на националната ни команда над съперниците от Румъния във “Весело село”
дата: 18.11.2007 тегло: 453 KB размери: 1246X1500 px автор: Агент Иван Тенев/www.Tenevagency.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| „И да паднем и да бием...Абе, по-добре-да бием” това бе емблематичното проникновение, до което достигна част от ръководството на футболната ни централа, предвождано от Михаил Касабов и Валентин Балевски, след победата на националната ни команда над съперниците от Румъния в най-модният и забавен софийски ресторант “Весело село” снощи. На трапезната фиеста, украсена с нежно родно и международно дамско присъствие и мъжественото “масово” участие на пристигналият от Щутгарт, прочут хируг-ортопед доктор Иван Василев, кметът на община “Искър” Йордан Томов и завърналите се от странство братя-близнаци Балевски-джуниър. Музикални домакини на патриотичната веселба станаха специално поканените виртуози на тънката струна от оркестър “Каручката”. Автор:Агенция “Тенев” Веселин Балевски, Михаил Касабов и прочутият хируг-ортопед доктор Иван Василев празнуват победата над Румъния | ||