Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Членове на футболното ни ръководство празнуваха във "Весело село"
„И да паднем и да бием...Абе, по-добре-да бием” това бе емблематичното проникновение, до което достигна част от ръководството на футболната ни централа, предвождано от Михаил Касабов и Валентин Балевски, след победата на националната ни команда над съперниците от Румъния  в най-модният и забавен софийски ресторант “Весело село” снощи. На трапезната фиеста, украсена с нежно родно и международно дамско присъствие и мъжественото “масово” участие на пристигналият от Щутгарт, прочут хируг-ортопед доктор Иван Василев, кметът на община “Искър” Йордан Томов и завърналите се от странство братя-близнаци Балевски-джуниър. Музикални домакини на патриотичната веселба станаха специално поканените виртуози на тънката струна от оркестър “Каручката”.

Автор:Агенция “Тенев”


18.11.2007
Share
София – Празник за победата на националната ни команда над съперниците от Румъния във “Весело село”
18.11.2007
тегло: 464 KB
размери: 972X1400 px
автор: Агент Иван Тенев/www.Tenevagency.com
Веселин Балевски и доктор Иван Василев празнуват с оркестър "Каручката"
София – Празник за победата на националната ни команда над съперниците от Румъния във “Весело село”
18.11.2007
тегло: 453 KB
размери: 1246X1500 px
автор: Агент Иван Тенев/www.Tenevagency.com
Веселин Балевски, Михаил Касабов и прочутият хируг-ортопед доктор Иван Василев празнуват победата над Румъния
София – Празник за победата на националната ни команда над съперниците от Румъния във “Весело село”
18.11.2007
тегло: 365 KB
размери: 1500X1125 px
автор: Агент Иван Тенев/www.Tenevagency.com
Веселин Балевски празнува с танцьорки в ресторант "Весело село"

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz