 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Онкодиспансерът във Варна е с нов "дом"
|
Междуобластният диспансер за онкологични заболявания “Д-р Марко Марков” във Варна приема от 5 юни пациенти в новата си сграда, но днес беше официално открит от кмета на Варна Кирил Йорданов.  С решение на Общинския съвет, лечебното заведение се премести в помещения в ДКЦ ІV (бившата поликлиника на Окръжна болница). Входът за кабинетите на онкодиспансера е в двора на МБАЛ "Св. Анна" откъм Кръвния Център. Всички помещения са ремонтирани, сменена е дограмата, създадени са удобства на пациентите, които чакат пред кабинетите. За преместването на лечебницата от бюджета на община Варна предоставиха 225 000 лева. 21.06.2007 |
|
Share |
|
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
21.06.2007 тегло: 489 KB
размери: 2000X1333 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Лаборантка обработва тъканни проби в обновената лечебница. |
|
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
21.06.2007 тегло: 414 KB
размери: 1410X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Лекар показва модерна апаратура за безкръвни операции на ракови заболявания на вътрешните органи. |
|
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
21.06.2007 тегло: 395 KB
размери: 2000X1438 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Лекар показва модерна апаратура за безкръвни операции на ракови заболявания на вътрешните органи. |
|
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
21.06.2007 тегло: 477 KB
размери: 1338X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи Кметът на Варна Кирил Йорданов и шева на диспансера д-р Господин Игнатов |
|
|
|
 |
|
 |
|
|