Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Онкодиспансерът във Варна е с нов "дом"
Междуобластният диспансер за онкологични заболявания “Д-р Марко Марков” във Варна приема от 5 юни пациенти в новата си сграда, но днес беше официално открит от кмета на Варна Кирил Йорданов.  С решение на Общинския съвет, лечебното заведение се премести в помещения в ДКЦ ІV (бившата поликлиника на Окръжна болница). Входът за кабинетите на онкодиспансера е в двора на МБАЛ "Св. Анна" откъм Кръвния Център. Всички помещения са ремонтирани, сменена е дограмата, създадени са удобства на пациентите, които чакат пред кабинетите. За преместването на лечебницата от бюджета на община Варна предоставиха 225 000 лева.
21.06.2007
Share
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
21.06.2007
тегло: 489 KB
размери: 2000X1333 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Лаборантка обработва тъканни проби в обновената лечебница.
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
21.06.2007
тегло: 414 KB
размери: 1410X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Лекар показва модерна апаратура за безкръвни операции на ракови заболявания на вътрешните органи.
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
21.06.2007
тегло: 395 KB
размери: 2000X1438 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Лекар показва модерна апаратура за безкръвни операции на ракови заболявания на вътрешните органи.
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
21.06.2007
тегло: 477 KB
размери: 1338X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Кметът на Варна Кирил Йорданов и шева на диспансера д-р Господин Игнатов

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz