| Онкодиспансерът във Варна е с нов "дом" Варна - Онкодиспансерът с нов дом | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Варна - Онкодиспансерът с нов дом
дата: 21.06.2007 тегло: 489 KB размери: 2000X1333 px автор: Любомир Бенковски - Бенджи |
|
| Регистрирай ме | ||
| Междуобластният диспансер за онкологични заболявания “Д-р Марко Марков” във Варна приема от 5 юни пациенти в новата си сграда, но днес беше официално открит от кмета на Варна Кирил Йорданов.  С решение на Общинския съвет, лечебното заведение се премести в помещения в ДКЦ ІV (бившата поликлиника на Окръжна болница). Входът за кабинетите на онкодиспансера е в двора на МБАЛ "Св. Анна" откъм Кръвния Център. Всички помещения са ремонтирани, сменена е дограмата, създадени са удобства на пациентите, които чакат пред кабинетите. За преместването на лечебницата от бюджета на община Варна предоставиха 225 000 лева. Лаборантка обработва тъканни проби в обновената лечебница. | ||