Онкодиспансерът във Варна е с нов "дом"
Варна - Онкодиспансерът с нов дом

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Варна - Онкодиспансерът с нов дом

дата: 21.06.2007
тегло: 414 KB
размери: 1410X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Междуобластният диспансер за онкологични заболявания “Д-р Марко Марков” във Варна приема от 5 юни пациенти в новата си сграда, но днес беше официално открит от кмета на Варна Кирил Йорданов.  С решение на Общинския съвет, лечебното заведение се премести в помещения в ДКЦ ІV (бившата поликлиника на Окръжна болница). Входът за кабинетите на онкодиспансера е в двора на МБАЛ "Св. Анна" откъм Кръвния Център. Всички помещения са ремонтирани, сменена е дограмата, създадени са удобства на пациентите, които чакат пред кабинетите. За преместването на лечебницата от бюджета на община Варна предоставиха 225 000 лева.
Лекар показва модерна апаратура за безкръвни операции на ракови заболявания на вътрешните органи.
Варна,Онкодиспансер,Д-р Марко Антонов Марков,МДОЗС,медицинска апаратура,болница,поликлиника,доктор,лекар,ендоскопско,изследване,рак,онко