Рожденичката Гергана Паси изгледа спектакъла „Шведска защита" в компанията на шведския посланик
Актуалната ни политическа двойка Гергана и Соломон Паси посети Хасково в компанията на посланика на Кралство Швеция у нас Пол Ленарт Бейер. Бейер се оказа личен приятел на екс външния ни министър. Празнуващата рожден ден госпожа Паси получи като подарък възможността да гледа постановката на "Малък градски театър зад канала" - „Шведска защита", естествено заедно с Пол Бейер и своята половинка. Дипломатът изгледа спектакъла, а после сам подкара задължителното „Волво” в посока София. Соломон и Гергана пък се усамотиха на предпочитания от тях курорт - Хасковски минерални бани.