| Рожденичката Гергана Паси изгледа спектакъла „Шведска защита" в компанията на шведския посланик Хасково - Гергана и Соломон Паси и посланик Пол Ленарт Бейер на театър | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Хасково - Гергана и Соломон Паси и посланик Пол Ленарт Бейер на театър
дата: 15.06.2009 тегло: 321 KB размери: 1341X2000 px автор: Тихомир Петков |
|
| Регистрирай ме | ||
| Актуалната ни политическа двойка Гергана и Соломон Паси посети Хасково в компанията на посланика на Кралство Швеция у нас Пол Ленарт Бейер. Бейер се оказа личен приятел на екс външния ни министър. Празнуващата рожден ден госпожа Паси получи като подарък възможността да гледа постановката на "Малък градски театър зад канала" - „Шведска защита", естествено заедно с Пол Бейер и своята половинка. Дипломатът изгледа спектакъла, а после сам подкара задължителното „Волво” в посока София. Соломон и Гергана пък се усамотиха на предпочитания от тях курорт - Хасковски минерални бани. Соломон Паси, Гергана Паси и Пол Ленарт Бейер гледат спектакъла | ||