Рожденичката Гергана Паси изгледа спектакъла „Шведска защита" в компанията на шведския посланик
Хасково - Гергана и Соломон Паси и посланик Пол Ленарт Бейер на театър

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Хасково - Гергана и Соломон Паси и посланик Пол Ленарт Бейер на театър

дата: 15.06.2009
тегло: 460 KB
размери: 1327X2000 px
автор: Тихомир Петков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Актуалната ни политическа двойка Гергана и Соломон Паси посети Хасково в компанията на посланика на Кралство Швеция у нас Пол Ленарт Бейер.  Бейер се оказа личен приятел на екс външния ни министър. Празнуващата рожден ден госпожа Паси получи като подарък възможността да гледа постановката на "Малък градски театър зад канала" - „Шведска защита", естествено заедно с Пол Бейер и своята половинка. Дипломатът изгледа спектакъла, а после сам подкара задължителното „Волво” в посока София. Соломон и Гергана пък се усамотиха на предпочитания от тях курорт - Хасковски минерални бани.

Гергана Паси, Пол Ленарт Бейер и Соломон Паси се отправят весели към хасковския театър
Хасково,Гергана Паси,Соломон Паси,посланик,Пол Ленарт Бейер,Швеция,шведски,театър,