Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо представиха песента „No bambino”
Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо представиха песента „No bambino” снощи в дискотека “Дай, Дай” в София. Травеститът Елза Парини не остана по-назад и изпя няколко парчета. Кирил Вълчев - Скалата представи ефектните изпълнители на публиката в заведението. 28.09.2007