| Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо представиха песента „No bambino” София - Представяне на песента „No bambino” на Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Представяне на песента „No bambino” на Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо
дата: 28.09.2007 тегло: 439 KB размери: 1626X2000 px автор: Добрин Кашавелов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо представиха песента „No bambino” снощи в дискотека “Дай, Дай” в София. Травеститът Елза Парини не остана по-назад и изпя няколко парчета. Кирил Вълчев - Скалата представи ефектните изпълнители на публиката в заведението. Анита Мейзер и Анн Джи | ||