Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо представиха песента „No bambino”
София - Представяне на песента „No bambino” на Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Представяне на песента „No bambino” на Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо

дата: 28.09.2007
тегло: 259 KB
размери: 2000X1093 px
автор: Добрин Кашавелов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Анита Мейзер и Dj Теди Джорджо представиха песента „No bambino” снощи в дискотека “Дай, Дай” в София.  Травеститът Елза Парини не остана по-назад и изпя няколко парчета. Кирил Вълчев - Скалата представи ефектните изпълнители на публиката в заведението.
Елза Парини
песен,клип,представяне,Елза Парини