 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Лекарки и медицински сестри напират за снимка с Бойко Борисов
|
Лекарки и медицински сестри от ІV МБАЛ-СОФИЯ почти разкъсаха за снимка столичния кмет по време на посещението му там заради приключилите ремонтни работи и апаратура, закупени от общината. В ролята на фотограф за спомен влезе шефът от ГЕРБ Лъчезар Иванов, който съвестно запечати сюблимните моменти с любителско апаратче на медицинския персонал.
За по-малко от година и половина Столична община е закупила апаратура за нуждите на „ІV МБАЛ-СОФИЯ” ЕАД за повече от 1 100 000 лева. Кметът се запозна с новите кабинети и апаратура, и измъкна от ръцете на директорката на болницата д-р Стела Станчева листчето с предварителния списък с техника, за да я "препита" дали помни всичко.
24.04.2009 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|