| Лекарки и медицински сестри напират за снимка с Бойко Борисов София - посещение на кмета Бойко Борисов във ІV МБАЛ-СОФИЯ | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - посещение на кмета Бойко Борисов във ІV МБАЛ-СОФИЯ
дата: 24.04.2009 тегло: 405 KB размери: 1434X2000 px автор: Евгени Димитров |
|
| Регистрирай ме | ||
| Лекарки и медицински сестри от ІV МБАЛ-СОФИЯ почти разкъсаха за снимка столичния кмет по време на посещението му там заради приключилите ремонтни работи и апаратура, закупени от общината. В ролята на фотограф за спомен влезе шефът от ГЕРБ Лъчезар Иванов, който съвестно запечати сюблимните моменти с любителско апаратче на медицинския персонал. За по-малко от година и половина Столична община е закупила апаратура за нуждите на „ІV МБАЛ-СОФИЯ” ЕАД за повече от 1 100 000 лева. Кметът се запозна с новите кабинети и апаратура, и измъкна от ръцете на директорката на болницата д-р Стела Станчева листчето с предварителния списък с техника, за да я "препита" дали помни всичко. Директорката на ІV МБАЛ-СОФИЯ д-р Стела Станчева посреща кмета Бойко Борисов и Лъчезар Иванов | ||