Лекарки и медицински сестри напират за снимка с Бойко Борисов
София - посещение на кмета Бойко Борисов във ІV МБАЛ-СОФИЯ

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - посещение на кмета Бойко Борисов във ІV МБАЛ-СОФИЯ

дата: 24.04.2009
тегло: 433 KB
размери: 1440X2000 px
автор: Евгени Димитров
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Лекарки и медицински сестри от ІV МБАЛ-СОФИЯ почти разкъсаха за снимка столичния кмет по време на посещението му там заради приключилите ремонтни работи и апаратура, закупени от общината.   В ролята на фотограф за спомен влезе шефът от ГЕРБ Лъчезар Иванов, който съвестно запечати сюблимните моменти с любителско апаратче на медицинския персонал.

За по-малко от година и половина Столична община е закупила апаратура за нуждите на „ІV МБАЛ-СОФИЯ” ЕАД за повече от 1 100 000 лева. Кметът се запозна с новите кабинети и апаратура, и измъкна от ръцете на директорката на болницата д-р Стела Станчева листчето с предварителния списък с техника, за да я "препита" дали помни всичко.


"Дано мъжът ти да не е ревнив!", пошегува се Бойко Борисов с медицинска сестра, която прегърна за снимка за спомен.
поликлиника,болница,медицина,здравеопазване,герб,сго,община,станчева,стела станчева