 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Найджъл Кенеди покани журналисти и ученици да присъстват на репетицията му с оркестъра на „Класик ФМ М-Тел”
|
Виртуозният цигулар Найджъл Кенеди покани журналисти и ученици да присъстват на репетицията „Класик ФМ М-Тел” оркестъра днес в музикалното училище „Любомир Пипков” в столицата. Английският музикант пристига в България със седмица по-рано за да репетира с българските си колеги по изцяло класическата програма за предстоящия концерт на 5 октомври в зала 1 на НДК от 19:30 часа. 29.09.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|