| Найджъл Кенеди покани журналисти и ученици да присъстват на репетицията му с оркестъра на „Класик ФМ М-Тел” София - Репетиция на виртуозният цигулар Найджъл Кенеди с оркестъра на „Класик ФМ М-Тел” | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Репетиция на виртуозният цигулар Найджъл Кенеди с оркестъра на „Класик ФМ М-Тел”
дата: 29.09.2007 тегло: 409 KB размери: 1349X2000 px автор: Камелия Атанасова/www.novinite.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Виртуозният цигулар Найджъл Кенеди покани журналисти и ученици да присъстват на репетицията „Класик ФМ М-Тел” оркестъра днес в музикалното училище „Любомир Пипков” в столицата. Английският музикант пристига в България със седмица по-рано за да репетира с българските си колеги по изцяло класическата програма за предстоящия концерт на 5 октомври в зала 1 на НДК от 19:30 часа. Виртуозният цигулар Найджъл Кенеди репетира с оркестъра на „Класик ФМ М-Тел” | ||