Събития
Сдружение „Граждани срещу ДС” запалиха свещи пред сградата на Европейската комисия
|
Мълчаливо бдение със свещи и плакати направиха активисти на „Граждани срещу Държавна сигурност” снощи пред сградата представителството на Европейската комисия в столицата. Гражданите се обявиха срещу това служители на ДС да работят в сегашните служби за сигурност и като дипломати, а също и заради ограничен достъп до информация. 28.09.2007 |
|
Share |
|