| Сдружение „Граждани срещу ДС” запалиха свещи пред сградата на Европейската комисия София - Протест на Сдружение „Граждани срещу ДС” със запалени свещи пред сградата на Европейската комисия | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Протест на Сдружение „Граждани срещу ДС” със запалени свещи пред сградата на Европейската комисия
дата: 28.09.2007 тегло: 400 KB размери: 1017X1600 px автор: Владо Мачоков |
|
| Регистрирай ме | ||
| Мълчаливо бдение със свещи и плакати направиха активисти на „Граждани срещу Държавна сигурност” снощи пред сградата представителството на Европейската комисия в столицата. Гражданите се обявиха срещу това служители на ДС да работят в сегашните служби за сигурност и като дипломати, а също и заради ограничен достъп до информация. Крум Славов, член на управителния съвет на „Граждани срещу ДС” коментира повода за протеста с Маркус Мекел (в дясно), който е един от създателите на Социалдемократическата партия в ГДР, бил е представител на партията на Кръглата маса, говорител, заместник-председател и председател на източната СДП до обединението на Германия, бивш външен министър на ГДР | ||