Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Направиха първата копка на Mall of Plovdiv
Mинистърът на вътрешните работи на България Румен Петков, областният управител на Пловдив Тодор Петков и главният архитект на града Емилия Божкова направиха днес символична първа копка на MALL of Plovdiv.  Той е най-големият инвестиционен проект в града официалното му откриване ще бъде през 2008 година. Молът ще заема площ от 17 декара, като инвестицията надхвърля 40 милиона евро. Той ще предложи над 100 търговски обекта, супермаркет, банка, офиси, както и ресторант, мултиплекс “Синемасити” с 11 кинозали.
18.12.2006
Share
Пловдив - Първа копка на "Mall of Plovdiv"
18.12.2006
тегло: 455 KB
размери: 1386X1800 px
автор: www.plovdiv24.com
Mинистърът на вътрешните работи на България Румен Петков (вляво) следи отблизо "символичното" полагане на основите на Mall of Plovdiv
Пловдив - Първа копка на "Mall of Plovdiv"
18.12.2006
тегло: 473 KB
размери: 1461X1800 px
автор: www.plovdiv24.com
Областният управител на Пловдив Тодор Петков "символично" поставя основите на Mall of Plovdiv

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz