| Направиха първата копка на Mall of Plovdiv Пловдив - Първа копка на "Mall of Plovdiv" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Първа копка на "Mall of Plovdiv"
дата: 18.12.2006 тегло: 455 KB размери: 1386X1800 px автор: www.plovdiv24.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Mинистърът на вътрешните работи на България Румен Петков, областният управител на Пловдив Тодор Петков и главният архитект на града Емилия Божкова направиха днес символична първа копка на MALL of Plovdiv. Той е най-големият инвестиционен проект в града официалното му откриване ще бъде през 2008 година. Молът ще заема площ от 17 декара, като инвестицията надхвърля 40 милиона евро. Той ще предложи над 100 търговски обекта, супермаркет, банка, офиси, както и ресторант, мултиплекс “Синемасити” с 11 кинозали. Mинистърът на вътрешните работи на България Румен Петков (вляво) следи отблизо "символичното" полагане на основите на Mall of Plovdiv | ||