 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Сергей Станишев откри отсечката Карнобат - Бургас от магистрала “Тракия”
|
Премиерът Сергей Станишев и Гюнул Таулу, изпълнителен директор на строителите от “Доуш-еко”, откриха 35-километровата отсечка на магистрала “Тракия” между Карнобат и Бургас. На церемонията дойдоха министрите Асен Гагаузов и Петър Мутафчиев, кметовете на Бургас Йоан Костадинов и Сливен Йордан Лечков и Любомир Пантелеев, областен управител на Бургас. Сливенският митрополит Иоаникий отслужи водосвет за здраве на пътуващите по новия път. 01.10.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|