Сергей Станишев откри отсечката Карнобат - Бургас от магистрала “Тракия”
Бургас – Откриване на отсечка от магистрала “Тракия”

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Бургас – Откриване на отсечка от магистрала “Тракия”

дата: 01.10.2006
тегло: 275 KB
размери: 1000X1504 px
автор: Румен Раканов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Премиерът Сергей Станишев и Гюнул Таулу, изпълнителен директор на строителите от “Доуш-еко”, откриха 35-километровата отсечка на магистрала “Тракия” между Карнобат и Бургас.  На церемонията дойдоха министрите Асен Гагаузов и Петър Мутафчиев, кметовете на Бургас Йоан Костадинов и Сливен Йордан Лечков и Любомир Пантелеев, областен управител на Бургас. Сливенският митрополит Иоаникий отслужи водосвет за здраве на пътуващите по новия път.
Йордан Лечков (в средата) дойде за откриването на отсечката
йордан лечков,сащ 94,футбол,футболист,кмет,сливен