Интересът към биопродуктите предизвика отварянето на първата биопицария у нас „Тумба-Тан”, чийто собственик е Димитър Александров. Уникалният биоформат съвместява две марки под един покрив - "Тумба-тан" - първата био-пица и "ОМ" - магазин за биохрани.
Сред първите дегустатори на био-пиците бяха собственикът на Глория Палас Николай Божинов, шефът на Търговската камара Георги Чернев, Ирена Комитова. Шоуменът Богдан Томов направи първата покупка от магазина за биопродукти "ОМ", а също и поръча специална пица за вкъщи. Звездата от „Сървайвър” Митьо Крика поднасяше лично пици на две от тризначките – Любов и Вяра, и разкри пред медиите, че специално заради събитието е готов да замества Надежда. 04.02.2010 |