Тризначките останаха без Надежда, Митьо Крика я замества
София - Откриване на първата биопицария

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Откриване на първата биопицария

дата: 04.02.2010
тегло: 484 KB
размери: 1256X2000 px
автор: Анастас Петров
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Интересът към биопродуктите предизвика отварянето на първата биопицария у нас „Тумба-Тан”, чийто собственик е Димитър Александров. Уникалният биоформат съвместява две марки под един покрив - "Тумба-тан" - първата био-пица и "ОМ" - магазин за биохрани.
Сред първите дегустатори на био-пиците бяха собственикът на Глория Палас Николай Божинов, шефът на Търговската камара Георги Чернев, Ирена Комитова. Шоуменът Богдан Томов направи първата покупка от магазина за биопродукти "ОМ", а също и поръча специална пица за вкъщи. Звездата от „Сървайвър” Митьо Крика поднасяше лично пици на две от тризначките – Любов и Вяра, и разкри пред медиите, че специално заради събитието е готов да замества Надежда.
Собственикът на пицарията Димитър Александров със своя екип
Откриване,първа,биопицария,биопица,пица,биохрани,биопродукти,Тумба-Тан,