Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Осем български екипажа ще участват в офроуд ралито „Баха Саксония”
Осем родни екипажа ще представят страната ни на тридневното състезание „Баха Саксония” в Германия, това обявиха днес на пресконференция в София. Седем двойки с автомобили и пилот с ATV ще се конкурират със състезатели от пет държави – Германия, Холандия, Полша, Австрия и Чехия. Трасето е с дължина 400 км, които трябва да бъдат изминати за два еднодневни етапа. Състезателите които ще представят България са:

Иво Върбанов – Георги Антов с Toyota Land Cruiser;

Петър Цанов – Ивайло Цанов с Jeep Cherokee;

Красимир Илиев – Иван Маринов с Mercedes G;

Пламен Тенев – Пламен Русев с Меrcedes G;

Георги Фиков – Емил Станчев с Меrcedes G;

Руси Русев – Владо Милев с Range Rover;

Александър Ковачев – Юрген Тайнхарт с Toyota;

Тодор Христов с ATV BRP Renegade.


18.03.2008
Share
София - Пресконференция за офроуд състезанието "Баха Саксония"
18.03.2008
тегло: 257 KB
размери: 1328X2000 px
автор: Добрин Кашавелов
Собственикът на хотел "Троян Плаза" Тодор Христов ще участва в състезанието със своето ATV BRP Renegade
София - Пресконференция за офроуд състезанието "Баха Саксония"
18.03.2008
тегло: 366 KB
размери: 1328X2000 px
автор: Добрин Кашавелов
Иво Върбанов (втори ляво-дясно), Тодор Христов, Петър Цанов и Ивайло Цанов
София - Пресконференция за офроуд състезанието "Баха Саксония"
18.03.2008
тегло: 503 KB
размери: 1274X2000 px
автор: Добрин Кашавелов
Някои от участниците в състезанието "Баха Саксония" Тодор Христо, Ивайло Цанов, Петър Цанов и Иво Върбанов и Георги Антов

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz