Събития
Осем български екипажа ще участват в офроуд ралито „Баха Саксония”
|
Осем родни екипажа ще представят страната ни на тридневното състезание „Баха Саксония” в Германия, това обявиха днес на пресконференция в София. Седем двойки с автомобили и пилот с ATV ще се конкурират със състезатели от пет държави – Германия, Холандия, Полша, Австрия и Чехия. Трасето е с дължина 400 км, които трябва да бъдат изминати за два еднодневни етапа. Състезателите които ще представят България са:
Иво Върбанов – Георги Антов с Toyota Land Cruiser;
Петър Цанов – Ивайло Цанов с Jeep Cherokee;
Красимир Илиев – Иван Маринов с Mercedes G;
Пламен Тенев – Пламен Русев с Меrcedes G;
Георги Фиков – Емил Станчев с Меrcedes G;
Руси Русев – Владо Милев с Range Rover;
Александър Ковачев – Юрген Тайнхарт с Toyota;
Тодор Христов с ATV BRP Renegade.
18.03.2008 |
|
Share |
|