| Осем български екипажа ще участват в офроуд ралито „Баха Саксония” София - Пресконференция за офроуд състезанието "Баха Саксония" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Пресконференция за офроуд състезанието "Баха Саксония"
дата: 18.03.2008 тегло: 366 KB размери: 1328X2000 px автор: Добрин Кашавелов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Осем родни екипажа ще представят страната ни на тридневното състезание „Баха Саксония” в Германия, това обявиха днес на пресконференция в София. Седем двойки с автомобили и пилот с ATV ще се конкурират със състезатели от пет държави – Германия, Холандия, Полша, Австрия и Чехия. Трасето е с дължина 400 км, които трябва да бъдат изминати за два еднодневни етапа. Състезателите които ще представят България са: Иво Върбанов – Георги Антов с Toyota Land Cruiser; Петър Цанов – Ивайло Цанов с Jeep Cherokee; Красимир Илиев – Иван Маринов с Mercedes G; Пламен Тенев – Пламен Русев с Меrcedes G; Георги Фиков – Емил Станчев с Меrcedes G; Руси Русев – Владо Милев с Range Rover; Александър Ковачев – Юрген Тайнхарт с Toyota; Тодор Христов с ATV BRP Renegade. Иво Върбанов (втори ляво-дясно), Тодор Христов, Петър Цанов и Ивайло Цанов | ||