Осем български екипажа ще участват в офроуд ралито „Баха Саксония”
София - Пресконференция за офроуд състезанието "Баха Саксония"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Пресконференция за офроуд състезанието "Баха Саксония"

дата: 18.03.2008
тегло: 366 KB
размери: 1328X2000 px
автор: Добрин Кашавелов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Осем родни екипажа ще представят страната ни на тридневното състезание „Баха Саксония” в Германия, това обявиха днес на пресконференция в София. Седем двойки с автомобили и пилот с ATV ще се конкурират със състезатели от пет държави – Германия, Холандия, Полша, Австрия и Чехия. Трасето е с дължина 400 км, които трябва да бъдат изминати за два еднодневни етапа. Състезателите които ще представят България са:
Иво Върбанов – Георги Антов с Toyota Land Cruiser;
Петър Цанов – Ивайло Цанов с Jeep Cherokee;
Красимир Илиев – Иван Маринов с Mercedes G;
Пламен Тенев – Пламен Русев с Меrcedes G;
Георги Фиков – Емил Станчев с Меrcedes G;
Руси Русев – Владо Милев с Range Rover;
Александър Ковачев – Юрген Тайнхарт с Toyota;
Тодор Христов с ATV BRP Renegade.

Иво Върбанов (втори ляво-дясно), Тодор Христов, Петър Цанов и Ивайло Цанов
пресконференция,офроуд,състезатели,ивайло цанов,петър цанов,иво върбанов,тодор христов