Събития
В Бургас обсъдиха строежа на петролопровода Бургас-Александруполис
|
Капитан Иван Иванов запозна кмета на Бургас Димитър Николов и председателя на общинския съвет Валери Симеонов с проекта за прокарване на петролопровод до Александруполис. На работната среща общинари обсъдиха възможните рискове от замърсяване на плажната ивица при пренасянето на нефт. 10.01.2008 |
|
Share |
|