Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

В Бургас обсъдиха строежа на петролопровода Бургас-Александруполис
Капитан Иван Иванов запозна кмета на Бургас Димитър Николов и председателя на общинския съвет Валери Симеонов с проекта за прокарване на петролопровод до Александруполис.   На работната среща общинари обсъдиха възможните рискове от замърсяване на плажната ивица при пренасянето на нефт.
10.01.2008
Share
Бургас - Дискусия на проекта за прокарване на петролопровода Бургас-Александруполис
10.01.2008
тегло: 406 KB
размери: 1318X2000 px
автор: Румен Раканов
Евтим Цинцарски,общински съветник, Радостин Дачев, собственик на кораб за туристически круизи, капитан Иван Иванов, зад тях председателят на общинския съвет Валери Симеонов и кмета на града Димитър Димитров (ляво-дясно)

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz