| В Бургас обсъдиха строежа на петролопровода Бургас-Александруполис Бургас - Дискусия на проекта за прокарване на петролопровода Бургас-Александруполис | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Бургас - Дискусия на проекта за прокарване на петролопровода Бургас-Александруполис
дата: 10.01.2008 тегло: 406 KB размери: 1318X2000 px автор: Румен Раканов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Капитан Иван Иванов запозна кмета на Бургас Димитър Николов и председателя на общинския съвет Валери Симеонов с проекта за прокарване на петролопровод до Александруполис. На работната среща общинари обсъдиха възможните рискове от замърсяване на плажната ивица при пренасянето на нефт. Евтим Цинцарски,общински съветник, Радостин Дачев, собственик на кораб за туристически круизи, капитан Иван Иванов, зад тях председателят на общинския съвет Валери Симеонов и кмета на града Димитър Димитров (ляво-дясно) | ||