Събития
Доктори предупредиха за намаляване на мъжката сексуалност в по-млада възраст
|
„Мъжът над 45 – мъжественост и сексуалност” е темата на състоялата се пресконференция в Пресклуба на БТА днес. Участниците доцент д-р Филип Куманов, ендокринолог, андролог, член на Европейската академия по андрология и доцент д-р Чавдар Славов, уролог, член на Европейската урологична асоциация подчертаха, че се увеличава тенденцията за намаляване на тестостерона при мъжете във все по-млада възраст поради затлъстяването и намалено спортуване, което води до намаляване на сексуалността. 02.10.2007 |
|
Share |
|