| Доктори предупредиха за намаляване на мъжката сексуалност в по-млада възраст София – Пресконференция за намалената сексуалност при мъжете на 45-годишна възраст | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София – Пресконференция за намалената сексуалност при мъжете на 45-годишна възраст
дата: 02.10.2007 тегло: 533 KB размери: 1479X2000 px автор: Стефан Марков |
|
| Регистрирай ме | ||
| „Мъжът над 45 – мъжественост и сексуалност” е темата на състоялата се пресконференция в Пресклуба на БТА днес. Участниците доцент д-р Филип Куманов, ендокринолог, андролог, член на Европейската академия по андрология и доцент д-р Чавдар Славов, уролог, член на Европейската урологична асоциация подчертаха, че се увеличава тенденцията за намаляване на тестостерона при мъжете във все по-млада възраст поради затлъстяването и намалено спортуване, което води до намаляване на сексуалността. Доцент д-р Филип Куманов, ендокринолог, андролог, член на Европейската академия по андрология участва в пресконференцията | ||