 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Столичният кмет Бойко Борисов обеща курс по български на д-р Ашраф и компютърни курсове на сестрите
|
Близо час продължи срещата между петте български медицински сестри и столичния кмет Бойко Борисов състояла се по желание на медиците. Д-р Здравко Георгиев, който все още е в болницата, не можа да присъства. По време на срещата медиците и столичният кмет Бойко Борисов говориха, както за завръщането им от Либия, така и за политика в България. Д-р Ашраф обясни, че иска да остане да живее в София, тъй като харесва града и има много приятели тук. Медиците обявиха, че все още са объркани и трудно се справят с живота на свобода. Столичният кмет обеща, че ще организира курс по компютърно обучение за сестрите, а за д-р Ашраф - курс по български език. Бойко Борисов покани сестрите да присъстват на празника на София и на празничната сесия на Столичния общински съвет, когато ще бъдат връчени почетните знаци на еврокомисаря по външните работи Бенита Фереро-Валднер, на френския президент Никола Саркози и неговата съпруга Сесилия Саркози. Столичният кмет призова политици и медии да спрат с непремерени изказвания спрямо Джамахирията заради многото работещи българи в Либия. 31.07.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|