Столичният кмет Бойко Борисов обеща курс по български на д-р Ашраф и компютърни курсове на сестрите
София – Среща на Бойко Борисов с петте български медицински сестри и Д-р Ашраф

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София – Среща на Бойко Борисов с петте български медицински сестри и Д-р Ашраф

дата: 31.07.2007
тегло: 464 KB
размери: 1182X2000 px
автор: Стефан Марков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Близо час продължи срещата между петте български медицински сестри и столичния кмет Бойко Борисов състояла се по желание на медиците.  Д-р Здравко Георгиев, който все още е в болницата, не можа да присъства. По време на срещата медиците и столичният кмет Бойко Борисов говориха, както за завръщането им от Либия, така и за политика в България. Д-р Ашраф обясни, че иска да остане да живее в София, тъй като харесва града и има много приятели тук. Медиците обявиха, че все още са объркани и трудно се справят с живота на свобода. Столичният кмет обеща, че ще организира курс по компютърно обучение за сестрите, а за д-р Ашраф - курс по български език. Бойко Борисов покани сестрите да присъстват на празника на София и на празничната сесия на Столичния общински съвет, когато ще бъдат връчени почетните знаци на еврокомисаря по външните работи Бенита Фереро-Валднер, на френския президент Никола Саркози и неговата съпруга Сесилия Саркози. Столичният кмет призова политици и медии да спрат с непремерени изказвания спрямо Джамахирията заради многото работещи българи в Либия.
Соличният кмет Бойко Борисов разговаря с медицинските сестри и доктор Ашраф за проблемите им.
медицински сестри,доктор Ашраф,кмет,столичен кмет,Бойко Борисов,община,столична община,курс,