| Столичният кмет Бойко Борисов обеща курс по български на д-р Ашраф и компютърни курсове на сестрите София – Среща на Бойко Борисов с петте български медицински сестри и Д-р Ашраф | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София – Среща на Бойко Борисов с петте български медицински сестри и Д-р Ашраф
дата: 31.07.2007 тегло: 464 KB размери: 1182X2000 px автор: Стефан Марков |
|
| Регистрирай ме | ||
| Близо час продължи срещата между петте български медицински сестри и столичния кмет Бойко Борисов състояла се по желание на медиците. Д-р Здравко Георгиев, който все още е в болницата, не можа да присъства. По време на срещата медиците и столичният кмет Бойко Борисов говориха, както за завръщането им от Либия, така и за политика в България. Д-р Ашраф обясни, че иска да остане да живее в София, тъй като харесва града и има много приятели тук. Медиците обявиха, че все още са объркани и трудно се справят с живота на свобода. Столичният кмет обеща, че ще организира курс по компютърно обучение за сестрите, а за д-р Ашраф - курс по български език. Бойко Борисов покани сестрите да присъстват на празника на София и на празничната сесия на Столичния общински съвет, когато ще бъдат връчени почетните знаци на еврокомисаря по външните работи Бенита Фереро-Валднер, на френския президент Никола Саркози и неговата съпруга Сесилия Саркози. Столичният кмет призова политици и медии да спрат с непремерени изказвания спрямо Джамахирията заради многото работещи българи в Либия. Соличният кмет Бойко Борисов разговаря с медицинските сестри и доктор Ашраф за проблемите им. | ||