Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Двама изгоряха при катастрофа в Добрич
Специален автомобил „Робур” на електроразпределителното дружество E.ON катастрофира челно в светофара на кръстовището по булевард “25-ти септември” до Военното гробище в Добрич. При удара сигнализационната уредба пада и се оплита в жиците на тролейбусния транспорт, като предава електричеството на камиона. Двама от тримата техници в „Робура” са починали на място овъглени от токовия удар. Другият служител на E.ON изхвърча от колата. Той е откаран незабавно с опасност за живота и 80% изгаряния във Военноморската болница във Варна. Очевидци на инцидента разказват, че специализираният камион е засечен от бързо движещо се „BMW”.
03.07.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz