Специален автомобил „Робур” на електроразпределителното дружество E.ON катастрофира челно в светофара на кръстовището по булевард “25-ти септември” до Военното гробище в Добрич. При удара сигнализационната уредба пада и се оплита в жиците на тролейбусния транспорт, като предава електричеството на камиона. Двама от тримата техници в „Робура” са починали на място овъглени от токовия удар. Другият служител на E.ON изхвърча от колата. Той е откаран незабавно с опасност за живота и 80% изгаряния във Военноморската болница във Варна. Очевидци на инцидента разказват, че специализираният камион е засечен от бързо движещо се „BMW”. 03.07.2007 |