Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Dephazz пяха за първи път в България
За първи път в България пристигна немската формация "Dephazz". Групата зарадва столичани с уникални изпълнения на концерта снощи в зала 1 на НДК.  Те изпълниха едни от най-големите си хитове, а така също и пиеси от горещия им нов албум "Days Of Twang", който официално ще бъде издаден на 23 март 2007 г. Концертът е част от традиционния пролетен фестивал София Джаз Пик 2007.
22.04.2007
Share
София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК
22.04.2007
тегло: 363 KB
размери: 1331X1800 px
автор: Добрин Кашавелов
Барбара Лар
София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК
22.04.2007
тегло: 337 KB
размери: 1239X1800 px
автор: Добрин Кашавелов
Барбара Лар
София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК
22.04.2007
тегло: 286 KB
размери: 917X1800 px
автор: Добрин Кашавелов
Вокалистката на групата Барбара Лар
София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК
22.04.2007
тегло: 323 KB
размери: 1800X1250 px
автор: Добрин Кашавелов
Барбара Лар
София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК
22.04.2007
тегло: 329 KB
размери: 1493X1800 px
автор: Добрин Кашавелов
Моменти от концерта
София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК
22.04.2007
тегло: 547 KB
размери: 1800X1515 px
автор: Добрин Кашавелов
Моменти от концерта

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz