За първи път в България пристигна немската формация "Dephazz". Групата зарадва столичани с уникални изпълнения на концерта снощи в зала 1 на НДК.  Те изпълниха едни от най-големите си хитове, а така също и пиеси от горещия им нов албум "Days Of Twang", който официално ще бъде издаден на 23 март 2007 г. Концертът е част от традиционния пролетен фестивал София Джаз Пик 2007. 22.04.2007 |