| Dephazz пяха за първи път в България София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК
дата: 22.04.2007 тегло: 323 KB размери: 1800X1250 px автор: Добрин Кашавелов |
|
| Регистрирай ме | ||
| За първи път в България пристигна немската формация "Dephazz". Групата зарадва столичани с уникални изпълнения на концерта снощи в зала 1 на НДК.  Те изпълниха едни от най-големите си хитове, а така също и пиеси от горещия им нов албум "Days Of Twang", който официално ще бъде издаден на 23 март 2007 г. Концертът е част от традиционния пролетен фестивал София Джаз Пик 2007. Барбара Лар | ||