Dephazz пяха за първи път в България
София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Концерт на немската формация "Dephazz" в зала едно на НДК

дата: 22.04.2007
тегло: 323 KB
размери: 1800X1250 px
автор: Добрин Кашавелов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

За първи път в България пристигна немската формация "Dephazz". Групата зарадва столичани с уникални изпълнения на концерта снощи в зала 1 на НДК.  Те изпълниха едни от най-големите си хитове, а така също и пиеси от горещия им нов албум "Days Of Twang", който официално ще бъде издаден на 23 март 2007 г. Концертът е част от традиционния пролетен фестивал София Джаз Пик 2007.
Барбара Лар
DePhazz,джаз,музика,музиканти,изпълнители