 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Министър-председателят Сергей Станишев откри в Пловдив първата от поредицата срещи включени в инициативата "Бъдете активни"
|
Министър-председателят Сергей Станишев откри днес в Новотел "Пловдив" първата от поредицата срещи включени в инициативата "Бъдете активни". Във форума взеха участие и министърът на финансите Пламен Орешарски, на транспорта Петър Мутафчиев, на труда и социалната политика Емилия Масларова, на регионалното развитие и благоустройството Асен Гагаузов, на икономиката и енергетиката Румен Овчаров и министърът на околната среда и водите Джевдет Чакъров. На срещите ще бъдат обсъдени структурните и финансови инструменти на Европейския съюз от които България може да се възползва в периода 2007-2013 година.
16.04.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|