| Министър-председателят Сергей Станишев откри в Пловдив първата от поредицата срещи включени в инициативата "Бъдете активни" Пловдив - Откриване на първата от поредицата срещи включени в инициативата "Бъдете активни" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Откриване на първата от поредицата срещи включени в инициативата "Бъдете активни"
дата: 16.04.2007 тегло: 387 KB размери: 1561X1800 px автор: Иво Янев |
|
| Регистрирай ме | ||
| Министър-председателят Сергей Станишев откри днес в Новотел "Пловдив" първата от поредицата срещи включени в инициативата "Бъдете активни". Във форума взеха участие и министърът на финансите Пламен Орешарски, на транспорта Петър Мутафчиев, на труда и социалната политика Емилия Масларова, на регионалното развитие и благоустройството Асен Гагаузов, на икономиката и енергетиката Румен Овчаров и министърът на околната среда и водите Джевдет Чакъров. На срещите ще бъдат обсъдени структурните и финансови инструменти на Европейския съюз от които България може да се възползва в периода 2007-2013 година. Министрите Емилия Масларова и Пламен Орешарски разговарят с премиера Сергей Станишев | ||