Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Д2 "взривиха" зала 1 на НДК
Националното турне на Д2 приключи снощи с концерт в зала №1 на НДК.

Публиката подгря с испанската група “Неро Виво” и рапърите Кнас, Бобо и DJ Юли Джи. След тях на сцената излезнаха Д2.  С 90 минутно мултимедийно шоу включващо всички парчета от албума "6", както и добре познатите стари песни „100 години”, „Нямаше кой да ни каже”, „Колко си красива”, „Това сме ние”, „Две следи”, „Не мога да спра да те обичам”, но с нов аранжимент, групата зарадва феновете си в пълната зала. На специални екрани присъстващите гледаха картини и текстовете на песните, а дръм шоуто на Явор и Десо изправи публиката на крака. Зрителите извикаха няколко пъти любимците си на бис с бурни аплодисменти.


28.11.2006
Share
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК
28.11.2006
тегло: 235 KB
размери: 1293X1800 px
автор: Кирил Христов
Дидо
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК
28.11.2006
тегло: 307 KB
размери: 1303X1800 px
автор: Кирил Христов
Дидо
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК
28.11.2006
тегло: 360 KB
размери: 1304X1800 px
автор: Кирил Христов
Дидо дава микрофона на феновете
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК
28.11.2006
тегло: 224 KB
размери: 1333X1800 px
автор: Кирил Христов
Дидо
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК
28.11.2006
тегло: 254 KB
размери: 1279X1800 px
автор: Кирил Христов
Дидо
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК
28.11.2006
тегло: 393 KB
размери: 1404X1800 px
автор: Кирил Христов
Явор в разгара на дръм шоуто
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК
28.11.2006
тегло: 504 KB
размери: 1337X1800 px
автор: Кирил Христов
Неро Виво
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК
28.11.2006
тегло: 463 KB
размери: 1332X1800 px
автор: Кирил Христов
Бобо, Кнас и DJ Юли Джи

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz