Националното турне на Д2 приключи снощи с концерт в зала №1 на НДК.
Публиката подгря с испанската група “Неро Виво” и рапърите Кнас, Бобо и DJ Юли Джи. След тях на сцената излезнаха Д2. С 90 минутно мултимедийно шоу включващо всички парчета от албума "6", както и добре познатите стари песни „100 години”, „Нямаше кой да ни каже”, „Колко си красива”, „Това сме ние”, „Две следи”, „Не мога да спра да те обичам”, но с нов аранжимент, групата зарадва феновете си в пълната зала. На специални екрани присъстващите гледаха картини и текстовете на песните, а дръм шоуто на Явор и Десо изправи публиката на крака. Зрителите извикаха няколко пъти любимците си на бис с бурни аплодисменти.
28.11.2006 |