Д2 "взривиха" зала 1 на НДК
Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Концерт на група Д2 в зала 1 на НДК

дата: 28.11.2006
тегло: 360 KB
размери: 1304X1800 px
автор: Кирил Христов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Националното турне на Д2 приключи снощи с концерт в зала №1 на НДК.
Публиката подгря с испанската група “Неро Виво” и рапърите Кнас, Бобо и DJ Юли Джи. След тях на сцената излезнаха Д2.  С 90 минутно мултимедийно шоу включващо всички парчета от албума "6", както и добре познатите стари песни „100 години”, „Нямаше кой да ни каже”, „Колко си красива”, „Това сме ние”, „Две следи”, „Не мога да спра да те обичам”, но с нов аранжимент, групата зарадва феновете си в пълната зала. На специални екрани присъстващите гледаха картини и текстовете на песните, а дръм шоуто на Явор и Десо изправи публиката на крака. Зрителите извикаха няколко пъти любимците си на бис с бурни аплодисменти.

Дидо дава микрофона на феновете
д2,концерт,зала 1,ндк,фенове,публика,сцена,дидо