Здравко от Big Brother 1 посрещна Павката в студиото на Нова телевизия
Победителят от първия сезон на родния Big Brother Здравко, ръгбистът Боби и приятелите на Павката го посрещнаха в студиото на Нова телевизия късно снощи. Бургаският гларус не успя да убеди зрителите, че заслужава да остане в къщата и те предпочетоха тризначката Любов. Защитници в дебатите преди изгонването станаха Андрей Слабаков и Вълкан - приятел на Павката, а майката Любка и Сашо Дайнов се бориха за каузата на Любов . 28.11.2006