Здравко от Big Brother 1 посрещна Павката в студиото на Нова телевизия
София - Изгонването на Павката от къщата на Big Brother 3

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Изгонването на Павката от къщата на Big Brother 3

дата: 28.11.2006
тегло: 1052 KB
размери: 1456X2000 px
автор: Миро Златев
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Победителят от първия сезон на родния Big Brother Здравко, ръгбистът Боби и приятелите на Павката го посрещнаха в студиото на Нова телевизия късно снощи.  Бургаският гларус не успя да убеди зрителите, че заслужава да остане в къщата и те предпочетоха тризначката Любов. Защитници в дебатите преди изгонването станаха Андрей Слабаков и Вълкан - приятел на Павката, а майката Любка и Сашо Дайнов се бориха за каузата на Любов .
Вълкан и Андрей Слабаков защитават Павел
big brother 3,биг брадър 3,нова телевизия,изгонване,вълкан,андрей слабаков,режисъор