Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Кметът на София Бойко Борисов награди световните шампиони по самбо
Кметът на София Бойко Борисов награди световните шампиони по самбо днес в кабинета си на "Московска" 33. Снежина Василева, Мария Оряшкова и Георги Георгиев спечелиха златните медали на световното първенство по самбо миналия уикенд в София.  Това е втора световна титла по самбо за Георгиев, който е и бронзов медалист от Олимпиадата в Атина по джудо.


10.11.2006
Share
Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006
10.11.2006
тегло: 508 KB
размери: 1355X2000 px
автор: Андрей Михайлов
Бойко Борисов награждава Георги Георгиев
Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006
10.11.2006
тегло: 525 KB
размери: 1566X2000 px
автор: Андрей Михайлов
Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006
10.11.2006
тегло: 517 KB
размери: 1542X2000 px
автор: Андрей Михайлов
Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006
10.11.2006
тегло: 464 KB
размери: 1502X2000 px
автор: Андрей Михайлов
Кметът Бойко Борисов и Румен Стоилов – председател на Българската федерация по самбо
Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006
10.11.2006
тегло: 412 KB
размери: 1343X2000 px
автор: Андрей Михайлов
Бойко Борисов със световните шампиони по самбо

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz