Кметът на София Бойко Борисов награди световните шампиони по самбо днес в кабинета си на "Московска" 33. Снежина Василева, Мария Оряшкова и Георги Георгиев спечелиха златните медали на световното първенство по самбо миналия уикенд в София. Това е втора световна титла по самбо за Георгиев, който е и бронзов медалист от Олимпиадата в Атина по джудо.
10.11.2006 |