Кметът на София Бойко Борисов награди световните шампиони по самбо
Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006

дата: 10.11.2006
тегло: 508 KB
размери: 1355X2000 px
автор: Андрей Михайлов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Кметът на София Бойко Борисов награди световните шампиони по самбо днес в кабинета си на "Московска" 33. Снежина Василева, Мария Оряшкова и Георги Георгиев спечелиха златните медали на световното първенство по самбо миналия уикенд в София.  Това е втора световна титла по самбо за Георгиев, който е и бронзов медалист от Олимпиадата в Атина по джудо.

Бойко Борисов награждава Георги Георгиев
самбо,бойко борисов,кмет,световен шампион