| Кметът на София Бойко Борисов награди световните шампиони по самбо Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006 | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Кметът Бойко Борисов награждава световните шампиони по самбо - 2006
дата: 10.11.2006 тегло: 508 KB размери: 1355X2000 px автор: Андрей Михайлов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Кметът на София Бойко Борисов награди световните шампиони по самбо днес в кабинета си на "Московска" 33. Снежина Василева, Мария Оряшкова и Георги Георгиев спечелиха златните медали на световното първенство по самбо миналия уикенд в София. Това е втора световна титла по самбо за Георгиев, който е и бронзов медалист от Олимпиадата в Атина по джудо. Бойко Борисов награждава Георги Георгиев | ||