 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Прясно изгоненият Гаро Папазян прекара една вечер с "голямата уста" Стела Богомилова
|
Последният изгонен от къщата на Биг Брадър Гаро Папазян изкара втората си вечер "на свобода" в компанията на защитничката си от сателитното на Биг Брадър шоу "Голямата уста" Стела Богомилова. Стела дойде първа в клуб "Порно" придружена от своя приятелка и зачака любимеца си. По традиция от заведението посрещнаха брадъра като холивудска звезда подкрепяни от аплодисментите на фенове на пловдивчанина. Първи поздравления и прегръдки коафьорът получи от Стела, която изпревари редицата от фенове дошли да си побъбрят с Гаро. Как е завършила вечерта само можем да гадаем......!!!!? 02.11.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|