Прясно изгоненият Гаро Папазян прекара една вечер с "голямата уста" Стела Богомилова
Парти на Гаро след излизането му от къщата на Биг Брадър

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Парти на Гаро след излизането му от къщата на Биг Брадър

дата: 06.11.2006
тегло: 427 KB
размери: 1374X2000 px
автор: Андрей Михайлов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Последният изгонен от къщата на Биг Брадър Гаро Папазян изкара втората си вечер "на свобода" в компанията на защитничката си от сателитното на Биг Брадър шоу "Голямата уста" Стела Богомилова. Стела дойде първа в клуб "Порно" придружена от своя приятелка и зачака любимеца си. По традиция от заведението посрещнаха брадъра като холивудска звезда подкрепяни от аплодисментите на фенове на пловдивчанина. Първи поздравления и прегръдки коафьорът получи от Стела, която изпревари редицата от фенове дошли да си побъбрят с Гаро. Как е завършила вечерта само можем да гадаем......!!!!?
биг брадът,парти,купон,гаро,гаро папазян,фризьор,коафьор,big brother