| Прясно изгоненият Гаро Папазян прекара една вечер с "голямата уста" Стела Богомилова Парти на Гаро след излизането му от къщата на Биг Брадър | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Парти на Гаро след излизането му от къщата на Биг Брадър
дата: 06.11.2006 тегло: 427 KB размери: 1374X2000 px автор: Андрей Михайлов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Последният изгонен от къщата на Биг Брадър Гаро Папазян изкара втората си вечер "на свобода" в компанията на защитничката си от сателитното на Биг Брадър шоу "Голямата уста" Стела Богомилова. Стела дойде първа в клуб "Порно" придружена от своя приятелка и зачака любимеца си. По традиция от заведението посрещнаха брадъра като холивудска звезда подкрепяни от аплодисментите на фенове на пловдивчанина. Първи поздравления и прегръдки коафьорът получи от Стела, която изпревари редицата от фенове дошли да си побъбрят с Гаро. Как е завършила вечерта само можем да гадаем......!!!!? | ||