Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Превърнаха бургаското езеро Вая в сметище
Брега около езерото Вая в Бургас е превърнат в нерегламентирано сметище. Днес общинската полиция в града е съставила акт за нарушение на шофьор на камион, който е разтоварил превозваните отпадъци именно на това място.  В ранните часове на деня много от шофьорите на камиони превозващи отпадъци изсипват боклуците на брега на езерото, вместо да го закарат до сметището. С решение на общинския съвет от 29 септември, глобата на физически лица за подобно нарушение е увеличена от 500 на 5000 лева, а за юридически лица до 50 000 лева.
18.10.2006
Share
Бургас - Езерото Вая превърнато в незаконно сметище
18.10.2006
тегло: 614 KB
размери: 1152X1728 px
автор: Румен Раканов
Бургас - Езерото Вая превърнато в незаконно сметище
18.10.2006
тегло: 690 KB
размери: 1152X1728 px
автор: Румен Раканов

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz