| Превърнаха бургаското езеро Вая в сметище Бургас - Езерото Вая превърнато в незаконно сметище | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Бургас - Езерото Вая превърнато в незаконно сметище
дата: 18.10.2006 тегло: 614 KB размери: 1152X1728 px автор: Румен Раканов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Брега около езерото Вая в Бургас е превърнат в нерегламентирано сметище. Днес общинската полиция в града е съставила акт за нарушение на шофьор на камион, който е разтоварил превозваните отпадъци именно на това място. В ранните часове на деня много от шофьорите на камиони превозващи отпадъци изсипват боклуците на брега на езерото, вместо да го закарат до сметището. С решение на общинския съвет от 29 септември, глобата на физически лица за подобно нарушение е увеличена от 500 на 5000 лева, а за юридически лица до 50 000 лева. | ||