Превърнаха бургаското езеро Вая в сметище
Бургас - Езерото Вая превърнато в незаконно сметище

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Бургас - Езерото Вая превърнато в незаконно сметище

дата: 18.10.2006
тегло: 614 KB
размери: 1152X1728 px
автор: Румен Раканов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Брега около езерото Вая в Бургас е превърнат в нерегламентирано сметище. Днес общинската полиция в града е съставила акт за нарушение на шофьор на камион, който е разтоварил превозваните отпадъци именно на това място.  В ранните часове на деня много от шофьорите на камиони превозващи отпадъци изсипват боклуците на брега на езерото, вместо да го закарат до сметището. С решение на общинския съвет от 29 септември, глобата на физически лица за подобно нарушение е увеличена от 500 на 5000 лева, а за юридически лица до 50 000 лева.
бургас,езеро,вая,сметище,незаконно смерище,боклук